FUNKCONAJLNE MEBLE CATERINGOWE

Catering By marcoula 0 Comments

Wybór mebli cateringowych jest bardzo istotny szczególnie dla wizerunku dobrej restauracji , dzięki temu wszystkie spotkania , eventy i konferencje na świeżym powietrzu będą znacznie łatwiejsze . 

Właściwości dobrego produktu 

stolik cateringowy

Na rynku mamy spory wybór tego typu mebli , ważne żeby były funkcjonalne , lekkie , odporne na promieniowanie UV i wilgoć spowodowaną na przykład  opadami atmosferycznymi   przez co powinny posłużyć na lata . Ważnym aspektem jest również odpowiedni design oraz kolorystyka , która powinna wpisywać się w klimat restauracji .Poza tym produkty łatwo powinno się składać , dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji ułatwia to również przechowywanie produktów w sezonie zimowym w magazynie . Wykorzystanie gumowych nóżek w krzesłach oraz stołach zapobiega rysowaniu posadzki na zewnątrz i wewnątrz obiektu .

Istotnym walorem estetycznym stołów oraz krzeseł są elastyczne pokrowce i obrusy w różnych kolorach , których nie trzeba prasować poprzez użycie odpowiedniej mieszanki elastanu i poliestru .

Przegląd :

  • krzesła cateringowe w różnych kolorach i wymiarach powinny być nie tylko funkcjonalne ale przede wszystkim wygodne dla klienta 
  • stoły cateringowe o różnych kształtach i kolorach dopasowane do obiektu ,najlepiej proste w czyszczeniu 
  • elastyczne obrusy  i pokrowce pasujące na tradycyjne proste stoły jak i te bardziej koktajlowe 
  • wózki transportowe do krzeseł oraz stołów które z pewnością usprawniają przebieg imprezy przez co cała organizacja wygląda bardziej profesjonalnie