Wyciskarki Kuvings a skład uzyskiwanego za ich pomocą soku

Do kuchni By marcoula 0 Comments

Wykonane z wysokogatunkowych materiałów wyciskarki Kuvings nie zawierają biosfenolu A, który jest szkodliwy dla zdrowia. Zarówno miska, pojemniki na sok, jak i pozostałe plastikowe części zostały zrobione z tritanu, który jest bezpieczny dla zdrowia. Niezawodne wyciskarki Kuvings pozwalają na uzyskanie dziewięćdziesięciu procent wagi przygotowanego wkładu w postaci smacznego i aromatycznego soku. Walory wszechstronnych wyciskarek Kuvings doceniają użytkownicy.

Wyciskarki Kuvings w 2015 roku uzyskały Srebrny Laur Konsumenta, natomiast w 2016 roku zdobyły Złoty Laur Konsumenta. Wyprodukowane z najnowocześniejszych
materiałów wyciskarki Kuvings są nie tylko innowacyjnymi urządzeniami, ale także praktycznym sprzętem. Uzyskany za pomocą wyciskarek Kuvings sok posiada właściwości odżywcze i zawiera (w zależności od użytych do wyciskania owoców i warzyw), takie składniki jak likopen, beta karoten, flawonoidy, witamina C czy kwas foliowy.

Funkcjonalne wyciskarki Kuvings zapewniają możliwość dostarczania organizmowi naturalnego, smacznego i aromatycznego soku, a co więcej, uzyskuje się go w bardzo krótkim, zaledwie kilkusekundowym czasie. Niekwestionowaną zaletą wyciskarek Kuvings jest możliwość wykorzystywania ich zarówno w warunkach domowych, jak i w gastronomii. Niezależnie od tego zawsze efektem ich pracy jest doskonałej jakości sok, zachowujący wszystkie walory odżywcze i aromatyczno-smakowe.